ANATEA & TOMASZ  | KILKA KADRÓW Z WIEDNIA

25.06.2017

Wiedeń... eleganca... architektura... nowoczesność...

Jakich tu słów użyć by opisać tą "stolicową" przygodę? Pięknę miasto, gdzie chyba każdy będzie czół się wyjątkowo : )

EWELINA & PAWEŁ | RUSTYKALNY REPORTAŻ

27.04.2017

Mamy ogromne szczęście do Młodych Par, które "kochają życie". Nawet nie wiecie jakiego ogromnego kopa do działania daje współpraca z tak pozytywnymi ludźmi! Ewelina i Paweł to przesympatyczna Para Młoda, która swój ślub i wesela zaplanowała z nutą rustykalnych detali.

Cała ceromonia i zabawa odbyły się w Jastrzębiu-Zdroju.

ANIA & PAWEŁ | WESELE Z KLASĄ

27.03.2017

Styl i elegancja.

Uśmiechy i ogromna radość.

To cali Ania z Pawłem.

 

KAROLINA & DAREK | "FILMOWE" WESELE

26.10.2016

Ach co to był za ślub! Kolory, druhny, kwiaty, bańki, samochody... świetna zabawa do białego rana i to przez 2 dni! Zbędne jest opisywanie tej wyjątkowej uroczystości. Po prostu sami zobaczcie : )EWA & MATEUSZ | RÓŻOWO-GRANATOWE WESELE

29.09.2016

​Chcemy przedstawić Wam naszą oryginalną parę jaką jest 
EWA I MATEUSZ :) Jesteśmy oczarowani ich wspaniałym weselem, a najbardziej radością wspólnego bycia razem! Ewa jako fryzjerka swoje przygotowania przeprowadziła w salonie gdzie pracuje -  ALTERLOOK. Dobrze jest mieć takie koleżanki, które będą robić w koło Młodej Pani wszystko by wyszła z salonu jako bustwo ;)
To było niesamowite wesele!

PAULINA I MATEUSZ | CHYBA KAŻDY ŚLUB JEST WYJĄTKOWY

04.09.2016

​Było ciepło, pięknie, romantycznie i z klasą! Spokój i perfekcyjne zaplanowanie szczegółów. Skromność, klasa, szyk i elegancja, a przy tym energia i radość - jedynie tak możemy opisać tę cudowną parę! 


Chyba niema ślubów nie wyjątkowych? Ten taki był z wielu powodów!

​​​​​​​

MAGDA & PAWEŁ | PLENER

24.08.2016

​Na plener z Magdą i Pawłem umawialiśmy się kilka razy i za każdym razem pogoda płatała nam figle. Poranki piękne, a popołudnia burzowe i deszczowe. Z uwagi na to, że plener mogliśmy wykonać jedynie popołudniu czekaliśmy długo na ładną pogodę...
W końcu się udało i niebo było tak piękne, że postanowiliśmy zakończyć go zachodem Słońca nad pięknym Jeziorem Żywieckim. Zapraszamy do obejrzenia efentów naszej pracy!


MAGDA & PAWEŁ | LOVE IS IN THE AIR​

20.08.2016

​Wesele Magdy i Pawła zapamiętamy z pewnością na bardzo długo. Wspaniale zorganizowane wesele, piękno, elegancja, a przy tym nuta młodego ducha :) Wszystko dzięki Magdzie zapięte zostało perfekcyjnie na ostatni guzik. 

AGA I PRZEMEK | MIŁOŚĆ POŁĄCZONA Z PRZYJAŹNIĄ

11.06.2016

Aga z Przemkiem tworzą niesamowitą parę. Ich miłości nie rozłączyły nawet dalekie kilometry. Odważni, samodzielni, otwarci na cały świat, a jestem przekanana, że wszystko to właśnie dzięki ogromnie mocnej miłości, która ich łaczy. Zapraszamy do obejrzenia ich pięknego reportażu ślubnego oraz sesji plenerowej - możecie być zaskoczeni ; )

OLA & GRZESIEK | SKRÓT Z WESELA

02.06.2016

Pięne wesele, piękne miejsce w polskich górach, piękna para połączona z całego kraju. Miłość, spontaniczność, ROMANTYCZNOŚĆ

Po prostu ROMANTYCZNI - nic dodać, nic ująć.


OLGA I BARTEK | REPORTAŻ I PLENER Z GÓRALSKIM AKCENTEM

26.05.2016

​Oj tak... bardzo lubię wracać Do tej sesji. Olga i Bartek idealnie współpracowali z nami w trakcie wesela i pleneru. Do tego, wspaniała pogoda - późne, ciepłe lato.

Nic dodać, nic ująć, każdy fotograf liczy na tak udane sesje. Dlatego odnawianie portfolio po obfitym sezonie zaczynamy właśnie od tych zdjęć,mamy do nich wielki sentyment. Coś chyba w tym jest...  


MARZENA & MARIUSZ | PLENER ŚLUBNY W RUINACH ZAMKU

20.05.2016

W tak magicznym miejscu plener zawsze musi się udać. Dlatego też zawsze polecamy naszym Młodym Parom, aby wybierać miejsca na plener, które będą oryginalne, inne, wyjątkowe. Sami często znacie takie zakątki z Waszych narzeczeńskich randek więc, czemu ich nie wykorzystać przy plenerach? : ) 

Rodzą się w Was wtedy uczucia, emocjie, które łączycie z danym miejscem. Odwagi! : )


KASIA + ADRIAN | FOLKOWE WESELE Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ

20.04.2016

Kasia i Adrian to wyjątkowa para! Swoje wesele dopracowali w każdym detalu, co oczarowało oczywiście wszystkich gości, łącznie z nami.
Niesamowici, zakochani w sobie po uszy wprowadzili wszystkich gości w wyjątkową atmosferę tego dnia. Adrian przygotował dla Kasi niebanalną niespodziankę, sami zobaczcie... 


MARTA & MICHAŁ | PLENER PRZY ZACHODZĄCYM SŁOŃCU

15.04.2016

Zawsze nasi klienci oczekują pięknych, oryginalnych plenerów, a my ze wszystkich naszych sił pragniemy sprostać ich oczekiwaniom.
Niestety czasem różne okoliczności sprawiają, że na wykonanie pleneru mamy ograniczoną ilość czasu. W przypadku pleneru Marty i Michała właśnie tak było... Na plener mieliśmy tylko 1 godzinę, ponieważ zaraz miał nastąpić zachód Słońca. Plener wyszedł naszym zdaniem bajecznie i niejeden fotograf marzy o tak ciepłej i pełnej kolorów aurze.


Jeśli chcesz zobaczyć nasze starsze prace, zapraszamy do odwiedzenia poprzedniego bloga pod adresem:

http://studioa-pracowniafotograficzna.blogspot.com/